Nuclear Energy Conference 2020

Místo konání konference:

Ve Smetanově sále Autoklubu ČR, Opletalova 29, Praha 1

Jak se dostanete na místo?

Pokud přijedete vlakem

Ze stanice Praha Hlavní nádraží, 3 minuty chůze přes park do Opletalovy 29, budova se nachází naproti vlakovému nádraží.

Pokud přijedete autobusem

Ze zastávky Praha Florenc metrem trasa C (jízdenka za 24,- Kč), směr Háje, vystupte ve stanici Hlavní nádraží. Dále 3 minuty chůze přes park do Opletalovy 29, budova se nachází naproti vlakovému nádraží.
V případě příjezdu na autobusové nádraží Praha Na Knížecí použijte metro trasu B, stanice Anděl ve směru Černý most (jízdenka za 24,- Kč) a ve stanici Florenc přestupte na trasu C, směr Háje, vystupte ve stanici Hlavní nádraží. Dále 3 minuty chůze přes park do Opletalovy 29, budova se nachází naproti vlakovému nádraží.

Pokud přiletíte letadlem na letiště Václava Havla

Přímým autobusem AE (jízdenka za 60,- Kč) ze zastávky Letiště Václava Havla - Terminál 1 až do stanice Praha Hlavní nádraží. Dále 3 minuty chůze přes park do Opletalovy 29, budova se nachází naproti vlakovému nádraží.

Levněji s přestupem (jízdenka za 32,- Kč) autobus 119 (staví hned před příletovou halou) do zastávky Divoká Šárka a tam přestoupit na tramvaj číslo 26 (směr Nádraží Hostivař). Vystoupit na zastávce Hlavní nádraží a projít 5 minut parkem směrem ke vstupu do Hlavního nádraží, tam zabočit doprava do Opletalovy 29, budova se nachází naproti vlakovému nádraží.

Pokud přijedete autem

Možnost parkování v blízkosti místa konání konference v ulici Wilsonova (magistrála) u vlakové stanice Praha Hlavní nádraží nebo v Parking centru rovněž ve Wilsonově ulici - vjezd z magistrály (ul. U Divadla). Cena od 40 do 60 Kč/hod.

Tlumočení:

Simultánní tlumočení česko/anglicko/německé bude zajištěno.

Občerstvení:

Na místě je zajištěn oběd i běžné občerstvení.

Ubytování:

Pokud potřebujete pomoci se zprostředkováním ubytování, obraťte se na níže uvedené kontakty.

Další informace:

V případě potřeby dalších informací o konferenci kontaktujte Danielu Magersteinovou, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., telefon: +420 603 532 067.