Nuclear Energy Conference 2020

Videokonference proběhne pomocí technologie ZOOM. Pro připojení prosím použijte tento link: (Odkaz na konferenční místnost ZOOM bude přidán v předstihu několika dnů před akcí. Zaregistrovaní účastníci jej obdrží rovněž e-mailem.)

Pokud jste se ZOOM ještě nepracovali, váš prohlížeč automaticky stáhne klienta (.exe soubor), který musíte otevřít a počkat pár minut na instalaci. Pak vám bude umožněno připojit se k videokonferenci přes aplikaci, která se otevře mimo prohlížeč, ale nebudete muset už nic dalšího instalovat.

Upozornění: pokud se připojíte jen v prohlížeči (možnost “Join from your browser”), nebudete mít možnost pokládat dotazy přednášejícím, ani nebudete moct přepnout jazyk tlumočení.

V aplikaci se vám otevře okno, kde stačí vyplnit jméno a emailovou adresu. Pokud již máte ZOOM účet, přihlaste se.

Pokud akce ještě nezačala, zobrazí se vám následující hlášení, prosím, vyčkejte na zahájení videokonference, kliknutím na tlačítko Test My Speaker si můžete vyzkoušet správné nastavení vašeho počítače – po kliknutí uslyšíte testovací zvuk.

Po začátku vieokonference se vám zobrazí videa hostů a v dolní části ovládací lišta.

Nyní si užijte naší online akci.

V případě problémů s připojením se vám můžeme pokusit pomoci na telefonním čísle: +420 776 467 055. Nebo můžete využít podrobnější návod v angličtině zde: https://support.zoom.us/hc/en-us/articles/115004954946-Joining-and-participating-in-a-webinar-attendee-?fbclid=IwAR2jQ_HxuCGt3o_mb3HYVsgRUhbYw6QY1wlfUKimZCMzaMrSfgphCjToUSY

Nemáte-li dosud žádné zkušenosti se ZOOM, připojte se v dostatečném časovém předstihu, aby případné potíže bylo možné vyřešit.

Interakce s hosty

Pokud chcete položit hostům otázku, případně připojit komentář, využijete modul pro dotazy (Q & A) - na dolní liště:

Otázky se budou pokládat písemně a bude je sledovat a pokládat v diskuzi moderátor. U jednotlivých otázek bude také možnost je posunout výše v seznamu jejich označením (ikonka palec nahoru). Pokud tedy v seznamu bude otázka, kterou chcete sami položit, stačí označit již zadanou.

Svůj dotaz zadejte do dolní části okna – do sekce “Type yourquestionhere”. Kliknutím na “Send” dotaz odešlete.

Hosté většinou na dotazy zodpoví “hlasem”, pokud by však se rozhodli zodpovědět dotaz písemně, odpověď uvidíte v tom samém okně.

Chat

Pokud budete mít nějaký problém v průběhu konference, můžete využít ikonku Chat pro kontaktování moderátora a technickou podporu, prosíme, nepokládejte přes chat dotazy hostům – nebudou zodpovězeny.

Tlumočení

Upozornění: Aplikace Zoom, která umožňuje sledování tlumočení příspěvků, nefunguje pod operačním systémem Linux (Debian, Ubuntu). Pokud chcete využívat službu tlumočení, připojte se prosím přes aplikaci Zoom z počítače s operačním systémem Windows nebo Mac.